O nás

Karolina Idris Štraus

spolumajitelka

Euro-asijský původ ji v kolébce nasadil toulavé střevíce. Není proto náhodou, že svůj dosavadní život prožila na třech kontinentech. Vnímá orientální tanec, jógu a především cestování jako mocný nástroj na cestě k hlubšímu sebepoznání a posouvání vlastních mantinelů.

Miroslav Šebesta

spolumajitel

Miluje cestování a dobré jídlo. Procestoval celý svět a velmi si oblíbil mexickou a thajskou kuchyni. S rodinou a přáteli rád poznává nová místa, lidi, vůně a chutě po celém světě a tyto zkušenosti dále promítá do nabídky cestovní kanceláře.

Barbora Chalupníková

koordinátorka

Miluje cestování a organizování různých zážitků pro své okolí. Do zájezdů promítá zkušenosti, které získala během svých pracovních cest po Asii a životem v USA, na Srí Lance a Maledivách. Kromě poznávání nových kultur, Bára dobíjí své baterky potápěním a cvičením jógy.

Diana Šebestová

spolumajitelka

Cestování a poznávání nového je jejím velkým koníčkem. Práce pro leteckou společnost ji umožnila poznat celý svět. Její kořeny jsou na Sicílii a miluje italskou kuchyni. Radost ji přináší tanec, především na latinskoamerické rytmy.

Dušan Štraus

spolumajitel

Všestranný umělec a profesionální fotograf, který se víc než 25 let aktivně věnuje józe a meditaci. Cestování považuje za životní nutnost a náplň. Tvrdí, že je to bezedná studna, ze které čerpá inspiraci pro svoji tvorbu, ať už se jedná o jeho oblíbenou Asii, Karibik či jižní Evropu.