REFERENCE

Bali - pre mňa krásna a časovo najlepšie využitá dovolenka. Bol som veľmi príjemne prekvapený rozhľadenosťou našich sprievodcov v tejto krajine. Karolina Idris, keďže plynule ovláda miestny jazyk, presne vedela kam, kedy a za koľko môžeme ísť na zaujímaý výlet alebo do fajn reštaurácie. Jej manžel Dušan Štraus, takisto skúsený cestovateľ, ako profesionálny fotograf ma zaviedol na najkrajšie fotogenické miesta na Bali. Ďakujem Vám, bola to jedna z najlepších dovoleniek môjho cestovateľského života. Ďakujem.

Peter NAGY

Cestu do Káhiry jsem plánovala několik let, ale až díky Blue Banana Travel se mohla opravdu uskutečnit. Zájezd byl organizačně zajištěný na jedničku tak, aby cesta a ubytování bylo co nejpohodlnější pro cestující a já mohla v klidu připravovat program. Díky za pomoc s realizací, těším se na příště!

Tereza Sheyla Klementová

Pôvodne obávaná cesta do Indie sa aj vďaka usmiatej a pohodovej šéfke zájazdu Karolíne, jej rázovitému manželovi a fotografovi zájazdu Dušanovi, profesionálnym lektorom jógy Vaškovi a Kubovi a fajn účastníkom zájazdu, stala jedným z našich najzaujímavejších cestovateľských skúseností.

Anka & Kristian

Jóga Retreat Indie 27.10. - 9.11.2018

Jsem nesmírně vděčná za super organizaci a vše okolo. Pobyt na Kubě jsme si mimořádně užily a bylo to fantastické.

Andrea Smékalová
omyogastudio.cz

Karolinka je jediný človek na svete,
s ktorým sa nebojím cestovať kamkoľvek na planéte...

Katka Mikulandová
jogaatelier.cz

Na jaře roku 2015 jsme se zúčastnili třítýdenní cesty po Indonésii. Šlo o náročné cestování a nabitý poznávací zájezd a musím říct, že vše bylo perfektně zorganizované. Průvodkyně Karolina nám byla výborným a znalým průvodcem touto exotickou zemí a mohli jsme se na ni 100% spolehnout. Byli jsme menší skupina, cestovali jsme lodí i po souši, organizace jistě nebyla jednoduchá, ale nemáme naprosto žádnou výtku a cestovku bychom vždy všem doporučili. Prožili jsme tři nádherné týdny uprostřed okouzlující přírody a úchvatných památek. 

MUDr. Dita Pichlerová a Ing. Pavel Pichler

Lefkáda je pro mě srdcovou záležitostí. Nádherné bílé pláže, tyrkysově modré moře a šťavnatě zelená příroda. Na letošním jógovém zájezdu jsme navíc s Blue Banana Travel bydleli na nádherném místě - v apartmánech u pláže Agios Nikitas s výhledem na západ slunce a ochotným milým majitelem. Už se moc těšíme na všechna další dobrodružství s naší oblíbenou cestovní kanceláří. 

Katka Hilerová

studiosedmenebe.cz

Jóga pobyt Lefkáda 10.6. - 17.6.2019